Box na sushi s víkem 175/125/30mm 50ks
Kód: BS-35003Detailní popis produktu
Aplikace
Nádoba určená pro balení a přepravu sushi sad. Používá se v gastronomii, cateringu a službách s sebou. Víko umožňuje bezpečné uzavření nádoby a pomáhá omezit pohyb produktu během přepravy.
Specifikace
- Kód produktu: OP-03
- Délka: 175 mm
- Šířka: 125 mm
- Výška: 30 mm
- Materiál: PP (základna) + PET (víko)
- Barva: černá (základna) + průhledná (víko)
- Teplotní rozsah: -5 °C až +50 °C
- Vhodné do myčky nádobí: ne
- Prodejní jednotka: 50 sad
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907534708752 |
| Délka: | 175 mm |
| Materiál: | PP + PET |
| Šířka: | 125 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 30 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.