Sushi box 5D s víkem 270/210/40mm 300ks
Kód: BS-IYYHP74U0000Detailní popis produktu
Aplikace
Nádoba určená pro balení a přepravu sushi sad s oddělenými sekcemi. Používá se v gastronomii, cateringu a službách s sebou. 5dílná konstrukce umožňuje oddělení ingrediencí a pomáhá zabránit jejich smíchání během přepravy.
Specifikace
- Kód produktu: OP-74
- Délka: 270 mm
- Šířka: 210 mm
- Výška: 40 mm
- Materiál: PP (základna) + OPS (víko)
- Barva: černá (základna) + průhledná (víko)
- Počet přihrádek: 5
- Teplotní rozsah (základní): -20 °C až +120 °C
- Teplotní rozsah (víko): -25 °C až +70 °C
- Vhodné do myčky nádobí: ne
- Prodejní jednotka: 300 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6952359970128 |
| Délka: | 210 mm |
| Materiál: | PP |
| Šířka: | 270 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 40 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.