SUSHI box 100/100/45mm 50ks
Kód: BS-KBLAK101004HVDetailní popis produktu
Aplikace
Krabice na sushi PACKIPACK je určena pro balení sushi a jídel s sebou. Je ideální pro sushi bary, restaurace a cateringové služby.
Výhody
- Délka: 100 mm
- Šířka: 100 mm
- Výška: 45 mm
- Kapacita: neuvedeno
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující optimální viditelnost a vynikající průhlednost
- Černá barva interiéru zvyšuje vizuální atraktivitu produktů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400799964 |
| Délka: | 100 mm |
| Materiál: | papír |
| Šířka: | 100 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.