SUSHI box 140/80/45mm kraft/černý 50ks
Kód: BS-KBLAK140804HVDetailní popis produktu
Aplikace
Sushi box PACKIPACK je určen pro elegantní a bezpečné balení sushi a dalších pokrmů asijské kuchyně. Je ideální pro restaurace, sushi bary, cateringové služby a jídlo s sebou, kde je zásadní jak prezentace produktu, tak i jeho ochrana.
Výhody
- Délka: 140 mm
- Šířka: 80 mm
- Výška: 45 mm
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž zajišťující tuhost a odolnost
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující vynikající viditelnost a přehlednost produktů
- Černý interiér zdůrazňuje vizuální atraktivitu jídla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400799971 |
| Délka: | 140 mm |
| Materiál: | papír |
| Šířka: | 80 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.