SUSHI box 160/100/45mm 50ks
Kód: BS-KBLAK161004HVDetailní popis produktu
Aplikace
Sushi box PACKIPACK je určen pro elegantní a bezpečné balení sushi a dalších pokrmů asijské kuchyně. Je ideální pro restaurace, sushi bary, cateringové služby a jídlo s sebou.
Výhody
- Délka: 160 mm
- Šířka: 100 mm
- Výška: 45 mm
- Kapacita: neuvedeno
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž zajišťující tuhost a odolnost
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující vynikající viditelnost a přehlednost produktů
- Černý interiér umocňuje vizuální atraktivitu jídla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | KBLAK161004HV |
| Délka: | 160 mm |
| Materiál: | papír, PAP + PE |
| Šířka: | 100 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.