SUSHI box 180/120/45mm kraft/černá 50ks
Kód: BS-KBLAK181204HVDetailní popis produktu
Aplikace
Krabice na sushi PACKIPACK je určena pro balení sushi a dalších pokrmů asijské kuchyně. Je vhodná pro restaurace, sushi bary, cateringové služby a jídlo s sebou a nabízí atraktivní a bezpečnou prezentaci.
Výhody
- Délka: 180 mm
- Šířka: 120 mm
- Výška: 45 mm
- Kapacita: neuvedeno
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující optimální viditelnost a vynikající průhlednost
- Černý interiér zvyšuje vizuální atraktivitu produktů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400799995 |
| Délka: | 180 mm |
| Materiál: | papír, PAP + PE |
| Šířka: | 120 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.