Sushi box 195/60/50mm 50KS
Kód: BS-KBLAK190605HVDetailní popis produktu
Aplikace
Krabice na sushi PACKIPACK je určena pro balení sushi a jídel s sebou. Je vhodná pro sushi bary, restaurace a catering, kde poskytuje atraktivní prezentaci a ochranu produktu.
Výhody
- Délka: 195 mm
- Šířka: 60 mm
- Výška: 50 mm
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující optimální viditelnost a vynikající průhlednost
- Černý interiér vylepšuje vzhled produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400800004 |
| Délka: | 195 mm |
| Materiál: | papír, PAP + PE |
| Šířka: | 60 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 50 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.