SUSHI box 200/120/45mm kraft/černý 50ks
Kód: BS-KBLAK201204HVDetailní popis produktu
Aplikace
Sushi box určený pro balení a přepravu sushi a jídel s sebou. Používá se v sushi barech, restauracích, cateringu a gastronomii. Průhledné okénko s ochranou proti zamlžení umožňuje viditelnost produktu bez otevírání a pomáhá zachovat jasnou prezentaci během skladování.
Specifikace
- Délka: 200 mm
- Šířka: 120 mm
- Výška: 45 mm
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft/černá
- Teplotní rozsah: -40 °C až +40 °C
- Vhodné do myčky nádobí: ne
- Typ okna: proti zamlžování
- Certifikát: FSC® (FSC®-C104473)
- Prodejní jednotka: 50 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400800028 |
| Délka: | 200 mm |
| Materiál: | papír |
| Šířka: | 120 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.