SUSHI box 200/90/45mm kraft/černý 50ks
Kód: BS-KBLAK200904HVDetailní popis produktu
Aplikace
Krabice PACKIPACK na sushi je určena pro balení sushi a jídel s sebou. Je vhodná pro sushi bary, restaurace a catering, kde poskytuje atraktivní prezentaci a ochranu produktu.
Výhody
- Délka: 200 mm
- Šířka: 90 mm
- Výška: 45 mm
- Materiál: PAP + PE
- Barva: kraft / černá
- Teplotní rozsah: -40 / +40 °C
- Vysoce kvalitní nelaminovaná lepenka vyrobená z čisté panenské buničiny
- Optimalizovaná gramáž
- Okénko s ochranou proti zamlžení zajišťující optimální viditelnost a vynikající průhlednost
- Černý interiér vylepšuje vzhled produktu
Proč si ji vybrat?
- Profesionální prezentace sushi a jídel s sebou
- Okénko proti zamlžování zlepšuje viditelnost produktu
- Elegantní černý interiér vylepšuje vystavení jídla
- Vhodné pro skladování při nízkých teplotách
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednorázové nádobí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3104400800011 |
| Délka: | 200 mm |
| Materiál: | papír |
| Šířka: | 90 mm |
| Tvar: | hranatý |
| Výška: | 45 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.