Tekuté náplně

Řazení produktů

3 položek celkem

Cena

1910 Kč2097 Kč
119102097

Značky

Položek k zobrazení: 3

Výpis produktů

Esenciální pěnové mýdlo LUCART 6/1000ml 6ks
2 414,30 Kč včetně DPH
1 995,29 Kč
Měrná cena: 332,55 Kč / 1 ks
Kód: BS-89113000
Mýdlo do dávkovače Lucart Comfort 4S 6ks
Eko
2 312,03 Kč včetně DPH
1 910,77 Kč
Měrná cena: 318,46 Kč / 1 ks
Kód: BS-89811000
Pěnové mýdlo LUCART 1000ml Classic 6ks
2 536,79 Kč včetně DPH
2 096,52 Kč
Měrná cena: 349,42 Kč / 1 ks
Kód: BS-89111000

Ovládací prvky výpisu

3 položek celkem