Zatavovací miska COLT 227/178/40mm černá 80ks
Kód: BS-MAPCORCT22740DCDetailní popis produktu
Aplikace
Opakovaně použitelná uzavírací nádoba COLT je určena pro balení, skladování a přepravu hotových jídel, obědů a pokrmů s sebou.
Dvoukomorová konstrukce umožňuje pohodlné oddělení ingrediencí pokrmu.
Výhody
- Dvoukomorová uzavíratelná nádoba
- Objem 205 ml + 810 ml
- Rozměry 227 × 178 × 40 mm
- Vyrobeno z odolného PP materiálu
- Černá barva
- Teplotní rozsah od -10 °C do +120 °C
- Vhodné do myčky nádobí až 125 cyklů při 65 °C
- Určeno pro opakované použití
- Pohodlné oddělení různých složek jídla
- Vhodné pro gastronomii a catering
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zatavování jídel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903424329885 |
| Délka: | 227 mm |
| Materiál: | PP |
| Šířka: | 178 mm |
| Tvar: | COLT |
| Výška: | 40 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.