Zatavovací misky menu, Strana 2

Řazení produktů

117 položek celkem

Cena

120 Kč3350 Kč
11203350

Značky

Položek k zobrazení: 117

Výpis produktů

d 9420rc bagstar x1400
387,58 Kč včetně DPH
320,31 Kč
Měrná cena: 4 Kč / 1 ks
Kód: BS-D-9420RC
227433 1x1400
180,01 Kč včetně DPH
148,77 Kč
Měrná cena: 2,98 Kč / 1 ks
Kód: BS-227433
227334 x1400
170,54 Kč včetně DPH
140,94 Kč
Měrná cena: 2,82 Kč / 1 ks
Kód: BS-227334
Plastová zatavovací miska 3D černá 227/178/33 Guillin 40ks
200,12 Kč včetně DPH
165,39 Kč
Měrná cena: 4,13 Kč / 1 ks
Kód: BS-D-9410C
227344 x1400
184,75 Kč včetně DPH
152,69 Kč
Měrná cena: 3,05 Kč / 1 ks
Kód: BS-227344
d 9430rc bagstar x1400
496,26 Kč včetně DPH
410,13 Kč
Měrná cena: 5,13 Kč / 1 ks
Kód: BS-D-9430RC
227354 x1400
194,23 Kč včetně DPH
160,52 Kč
Měrná cena: 3,21 Kč / 1 ks
Kód: BS-227354
151307 x1400
2 915,52 Kč včetně DPH
2 409,52 Kč
Měrná cena: 9,64 Kč / 1 ks
Kód: BS-151307
Plastová zatavovací miska 3D černo-bílá 227/178/40 Guillin 50ks
236,87 Kč včetně DPH
195,76 Kč
Měrná cena: 3,92 Kč / 1 ks
Kód: BS-882.274.300
227352 x1400 1
194,23 Kč včetně DPH
160,52 Kč
Měrná cena: 3,21 Kč / 1 ks
Kód: BS-227352
227445 x800
170,54 Kč včetně DPH
140,94 Kč
Měrná cena: 2,82 Kč / 1 ks
Kód: BS-227445
227342 x1400 1
184,75 Kč včetně DPH
152,69 Kč
Měrná cena: 3,05 Kč / 1 ks
Kód: BS-227342
p9400ppc x1400
172,98 Kč včetně DPH
142,96 Kč
Měrná cena: 3,57 Kč / 1 ks
Kód: BS-P9400PPC
guillin 2020 01 z01 5
164,43 Kč –22 %
154,43 Kč včetně DPH
127,63 Kč
Měrná cena: 0,40 Kč / 1 ks
Kód: BS-MAP3CINS50BC
guillin 2020 01 z01 5 1
164,43 Kč –22 %
154,43 Kč včetně DPH
127,63 Kč
Měrná cena: 0,40 Kč / 1 ks
Kód: BS-MAP3CINS40BC
guillin 2020 01 z01 5 2
Vložka pro 3D nádoby 160ks
Skladem u dodavatele
145,91 Kč včetně DPH
120,59 Kč
Měrná cena: 0,75 Kč / 1 ks
Kód: BS-MAP3CINS30BC
227532x1400
175,28 Kč včetně DPH
144,86 Kč
Měrná cena: 2,90 Kč / 1 ks
Kód: BS-227532
3418 lite 1
212,29 Kč včetně DPH
175,45 Kč
Měrná cena: 3,51 Kč / 1 ks
Kód: BS-3415/LITE
mapcor2c22740dc x1400
348,66 Kč včetně DPH
288,15 Kč
Měrná cena: 3,60 Kč / 1 ks
Kód: BS-MAPCOR2C22740DC
3418 lite
240,38 Kč včetně DPH
198,66 Kč
Měrná cena: 3,97 Kč / 1 ks
Kód: BS-3418/LITE
Zatavovací miska 2D cukrová třtina 228/179/45mm 50ks
Bio/ Eko
279,65 Kč –2 %
331,61 Kč včetně DPH
274,06 Kč
Kód: BS-29365
227542 227552 x1400
217,91 Kč včetně DPH
180,09 Kč
Měrná cena: 3,60 Kč / 1 ks
Kód: BS-227552
3419 lite 1
170,54 Kč včetně DPH
140,94 Kč
Měrná cena: 2,82 Kč / 1 ks
Kód: BS-3416/LITE
Zatavovací miska 3D 227/178/45mm 125ks
2 571,66 Kč včetně DPH
2 125,34 Kč
Měrná cena: 17 Kč / 1 ks
Kód: BS-12897
e.3 50.n
1 559,44 Kč včetně DPH
1 288,79 Kč
Měrná cena: 12,89 Kč / 1 ks
Kód: BS-E.3/50.N
227357 1 x1400
201,33 Kč včetně DPH
166,39 Kč
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
Kód: BS-227357
227547 4 x1400
198,96 Kč včetně DPH
164,43 Kč
Měrná cena: 3,29 Kč / 1 ks
Kód: BS-227547
227533 1 x1400
175,28 Kč včetně DPH
144,86 Kč
Měrná cena: 2,90 Kč / 1 ks
Kód: BS-227533
35031 x1400
426,36 Kč včetně DPH
352,36 Kč
Měrná cena: 7,05 Kč / 1 ks
Kód: BS-35031
colt 1
199,24 Kč včetně DPH
164,66 Kč
Měrná cena: 3,29 Kč / 1 ks
Kód: BS-3444/LITE
Zatavovací miska COLT 227/178/40mm 50ks
189,49 Kč včetně DPH
156,60 Kč
Měrná cena: 3,13 Kč / 1 ks
Kód: BS-227346
227546 3 x1400
198,96 Kč včetně DPH
164,43 Kč
Měrná cena: 3,29 Kč / 1 ks
Kód: BS-227546

Ovládací prvky výpisu

117 položek celkem