Bittner

Cena

34 Kč2279 Kč
1342279

Řazení produktů

25 položek celkem

Výpis produktů

1117 bt x1400
Bio/ Eko Reusable
79,04 Kč včetně DPH
65,32 Kč
Měrná cena: 0,65 Kč / 1 ks
Kód: BS-1117-BT
1107 bt x1400
Bio/ Eko Reusable
116,84 Kč včetně DPH
96,56 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 ks
Kód: BS-1107-BT
1118 x1400
Bio/ Eko Reusable
221,97 Kč včetně DPH
183,45 Kč
Měrná cena: 1,83 Kč / 1 ks
Kód: BS-1118-BT
1108 bt x1400
Bio/ Eko Reusable
116,84 Kč včetně DPH
96,56 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 ks
Kód: BS-1108-BT
1117 br
Dezertní lžička WPC 100ks
Skladem u dodavatele
77,62 Kč včetně DPH
64,15 Kč
Měrná cena: 0,64 Kč / 1 ks
Kód: BS-1117-BR
1105 bt x800
362,01 Kč včetně DPH
299,18 Kč
Měrná cena: 1,50 Kč / 1 ks
Kód: BS-1105-BT
1106 br
Lžíce WPC 100ks
Skladem u dodavatele
111,43 Kč včetně DPH
92,09 Kč
Měrná cena: 0,92 Kč / 1 ks
Kód: BS-1106-BR
1106 bt x1400 1
Bio/ Eko Reusable
Lžíce WPC 180mm 100ks
Skladem u dodavatele
116,44 Kč včetně DPH
96,23 Kč
Měrná cena: 0,96 Kč / 1 ks
Kód: BS-1106-BT
1107 br
Nůž WPC 180mm 100ks
Skladem u dodavatele
89,93 Kč včetně DPH
74,32 Kč
Měrná cena: 0,74 Kč / 1 ks
Kód: BS-1107-BR
3466 x1400
1 043,95 Kč –13 %
1 090,49 Kč včetně DPH
901,23 Kč
Měrná cena: 1,71 Kč / 1 ks
Kód: BS-3466
3468 x1400
1 470,36 Kč včetně DPH
1 215,17 Kč
Měrná cena: 2,81 Kč / 1 ks
Kód: BS-3468
3238 x1400
164,03 Kč včetně DPH
135,56 Kč
Měrná cena: 2,71 Kč / 1 ks
Kód: BS-3238
3496 x1400
1 192,25 Kč včetně DPH
985,33 Kč
Měrná cena: 1,87 Kč / 1 ks
Kód: BS-3496
1108 br
Vidlička WPC 180mm 100ks
Skladem u dodavatele
116,84 Kč včetně DPH
96,56 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 ks
Kód: BS-1108-BR
colt 1
199,06 Kč včetně DPH
164,51 Kč
Měrná cena: 3,29 Kč / 1 ks
Kód: BS-3444/LITE
Lžička na zmrzlinu WPC 500ks
184,53 Kč včetně DPH
152,50 Kč
Měrná cena: 0,31 Kč / 1 ks
Kód: BS-1109-BT
3240 x1400 1
196,89 Kč včetně DPH
162,72 Kč
Měrná cena: 3,25 Kč / 1 ks
Kód: BS-3240
3463 x1400
1 599,37 Kč včetně DPH
1 321,79 Kč
Měrná cena: 2,39 Kč / 1 ks
Kód: BS-3463
3465 x1400
1 431,27 Kč včetně DPH
1 182,87 Kč
Měrná cena: 2,74 Kč / 1 ks
Kód: BS-3465
3467 x1400
1 649,40 Kč včetně DPH
1 363,14 Kč
Měrná cena: 2,47 Kč / 1 ks
Kód: BS-3467
3497 x1400
1 649,40 Kč včetně DPH
1 363,14 Kč
Měrná cena: 2,47 Kč / 1 ks
Kód: BS-3497
bitt 3
211,50 Kč včetně DPH
174,79 Kč
Měrná cena: 3,50 Kč / 1 ks
Kód: BS-3434/LITE
Vidlička PS bílá 100ks
Reusable
42,27 Kč včetně DPH
34,93 Kč
Měrná cena: 0,35 Kč / 1 ks
Kód: BS-32131
Zatavovací miska 1D 160/112/66mm 600ml 870ks
2 426,56 Kč včetně DPH
2 005,42 Kč
Měrná cena: 2,31 Kč / 1 ks
Kód: BS-90103044
Zatavovací miska hranatá137/113/70mm 630ml 448ks
2 756,53 Kč včetně DPH
2 278,12 Kč
Měrná cena: 5,09 Kč / 1 ks
Kód: BS-3494

Ovládací prvky výpisu

25 položek celkem