Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
722 903 804
info@obalygastro.cz
O nás
Potisk a výroba na míru
Doprava a platba
Kontakt
Přímé náhradní plnění
Slevy pro firemní zákazníky
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zatavování jídel
Zatavovací misky menu
Zatavovací misky hranaté
Zatavovací misky kulaté
Zatavovací kelímky
Zatavovací folie
Zatavovací stroje
Matrice pro zatavovací stroje
Jednorázové nádobí
Slámky
Papírové
,
Bioplastové
,
Bambusové
,
Ostatní
Párátka, špejle, bodce
Dřevěná párátka
,
Špejle
,
Bambusové bodce
,
Plastové a dekorativní bodce
Příbory
Dřevěné
,
Bioplastové, Reusable
,
Bambusové
,
Kapsy na příbory
,
Papírové
Talíře a tácky
Papírové talíře
,
Talíře z cukrové třtiny
,
Talíře z palmových listů
,
Papírové tácky
,
Ostatní
Kelímky a lahve
Papírové kelímky
,
Bioplastové kelímky
,
Plastové kelímky Krystal
,
Plastové kelímky PET
,
Automatové kelímky
,
Víčka a podnosy
,
Kelímky PP
,
Lahve
Fingerfood
Dřevěné lodičky
,
Kelímky a misky
,
Příbory a bodce
,
Talíře a tácky
,
Mininádobí
,
Přepravní krabice a boxy
,
Podstavce a příslušenství
Sushi
Příprava sushi
,
Hůlky
,
Nádobí na sushi
,
Boxy a tácky na sushi
Boxy a krabice
Menuboxy
,
Papírové boxy s oknem
,
Krabice na pizzu
,
Box na Hamburger
,
Dortové krabice
,
Krabice na chlebíčky
Misky a vaničky
Dresinkové misky
,
Polévkové misky
,
Salátové misky
,
Termo misky
,
Misky na zmrzlinu
,
Hliníkové misky
,
Víčka
,
Potravinové obaly
Rychlé občerstvení
Hranolky
,
HotDog, Kebab, Wrap
,
Hamburger a panini
,
Nudle a ostatní
Opakovatelně použitelné nádobí
Kelímky
,
Nerozbitné sklenice
,
Misky
,
Talíře
,
Příbory
,
Kbelíky, vědra
Obaly
Podnosy a tácy
Hliníkové podnosy a mísy
,
Oválné podnosy
,
Papírové podnosy a tácy
,
Dřevěné podnosy a tácy
Fólie
Potravinová fólie
,
Hliníková fólie
,
Zatavovací fólie
,
Smršťovací fólie
,
Fólie PP - celofán
,
Odvinovače folií
Sáčky
Vakuovací sáčky
,
Mikrotenové sáčky a přířezy HDPE
,
Igelitové sáčky LDPE
,
Celofánové sáčky
,
Papírové sáčky
,
Sáčky na drůbež
,
Rychlouzavírací sáčky
,
Sáčky na led
,
Sáčky na tlačenku
,
DOYPACK sáčky
,
Systém pro zavírání sáčků
Tašky
Mikrotenové tašky
,
Papírové tašky
,
Dárkové tašky
,
Igelitové tašky
,
Tašky na víno
,
Bioplastové
Průmyslové obaly
Lepící pásky
,
Stretch fólie
,
Bublinková fólie
,
Překrývací fólie, plachty
,
Provázky, motouzy, gumičky
,
Papírové obaly
,
Pytle
Papír
Pečící papír
,
Nepromastitelný papír
,
Balící papír
,
Pokladní kotoučky
,
Etikety
Odpadkové pytle a sáčky
Sáčky do koše HDPE
,
Pytle LDPE
Cukrářské obaly
Papírové krajky a podložky
,
Cukrářské košíčky
,
Papírové formy na pečení
Sklenice a skleněné dózy
Víčka
,
Plastové dózy
Termoboxy
Drogerie
Čistící prostředky
Mytí nádobí
,
Přípravky do myček
,
kuchyně, koupelny a wc
,
Podlahy a povrchy
,
Okna a skla
,
Rez a vodní kámen
,
Nábytek
,
Odpady
Prací prostředky
Osvěžovače a provonění
FrePro
,
Osvěžovače ve spreji
,
Tuhé osvěžovače
Dezinfekční prostředky
Profesionální čistící prostředky Cleamen
Mýdla a krémy
Mýdla
,
Krémy
,
Solviny
Ostatní produkty
Hygiena, úklid
Hygienické potřeby
Toaletní papíry
,
Ručníky a kuchyňské utěrky
,
Kapesníky a ubrousky
,
Zásobníky a dávkovače
Hygiena Tork
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Průmyslový materiál
,
Dávkovače a zásobníky
,
Doplňky
Hygiena Lucart
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Dávkovače, zásobníky a stojany
,
Doplňky
Ochranné pomůcky
Čepice,zástěry a návleky
,
Respirátory a roušky
,
Pracovní rukavice
,
Ochranné brýle a štíty
,
Jednorázové rukavice
Úklidové pomůcky
Houbičky a drátěnky
,
Utěrky a hadry
,
Mopy a kbelíky
,
Stěrky a oprašovače
,
Smetáky, košťata a kartáče
,
WC sety a zvony
,
Odpadkové koše
Karcher
Home & Garden
Zahradní technika
,
Tlakové myčky
,
Robotické vysavače
,
Podlahové myčky
,
Čističky vzduchu
,
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Víceúčelové vysavače
,
Tepovače
,
Parní čističe
,
Elektrické mopy
,
Mobilní tlakové myčky
,
Čističe teras
,
AKU košťata
,
Čerpadla
,
Zametače
,
Zavlažovací systémy
,
Tlakové myčky se spalovacím motorem
,
Škrabky na led
,
Příslušenství
Professional
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Čističe koberců
,
Vysokotlaké čističe
,
Podlahové mycí stroje/s odsáváním
,
Zametací stroje/s odsáváním
,
Čističky vzduchu
,
Parní čističe/vysavače
,
Profesionální zahradní technika
,
Průmyslové vysavače
,
Čištění suchým ledem
,
Komunální technika
,
Mycí linky
,
Manuální čistění
,
Čištění nádrží
,
Generátory a kalová čerpadla
,
Dávkování, úprava vody
Hotelové dopňky
Recepce & Veřejné prostory
Ostatní
,
Popelníky
,
Přípravek na čištění bot
,
Psací potřeby
,
Stojánky na prospekty
Pokoj
Doplňky pro hosty
,
Konvice & Varné sety
,
Mini bar
,
Odpadkové koše
,
Péče o boty
,
Pokojové vůně/osvěžovače
,
Ramínka
,
Saky na prádlo a další
,
Stojany na kufry
,
Visačky
,
Žehlení
Koupelna
Doplňky do koupelny
,
Froté zboží
,
Hygienické sáčky & zásobníky
,
Kelímky & skleničky
,
Kosmetická zrcadla
,
Kosmetické kapesníčky & zásobníky
,
Odpadkové koše & papírové vložky
,
Vybavení koupelny
,
Vysoušeč vlasů
,
Župany
Pantofle
Otevřená špička
,
Uzavřená špička
Hotelová kosmetika
Argan SPA
,
Dětská kosmetika
,
Cedro
,
Chess
,
Eco *udržitelnost
,
Elegance
,
Evergreen
,
IN THE BOX *tuhá vegan kosmetika
,
Natural
,
Pikenz
,
Sakura
,
Smart
,
Spa Alpin
,
TopLine
,
Twenty four
,
Twenty Four Nature
,
Zen
,
Prezentační stojánky a košíky
,
ME WILD
,
HAY!
,
Nobless
,
Pure
Dávkovače a zásobníky
300ml *SQUEEZ*
,
300ml s pumpičkou
,
330ml *UPSIDE-DOWN*
,
330ml s pumpičkou
,
500ml *UPSIDE-DOWN*
,
500ml s pumpičkou
,
Kanystry a příslušenství
Wellness & Sauna
Doplňky do sauny
,
Vůně do sauny
,
Wellness tašky
,
Župany
Pro děti
Dětská kosmetika
,
Dětské pantofle
,
Zábava pro děti
Nejprodávanější
Právě v akci
Párty
Serpentiny a konfety
Svíčky
Svíčky kónické
,
Svíčky válcové
,
Svíčky čajové
,
Svíčky pro venkovní použití
,
Dortové a party svíčky
Girlandy
Nafukovací balónky a příslušenství
Plesové a karnevalové doplňky
Velikonoce
HoReKa
Stolování
Košíky a stojany na příbory
,
Paletky, stojánky a podnosy
,
Ubrusy, ubrousky a doplňky
,
Doplňky
,
Talíře a tácy
Pizzerie a kebab
Přenosné tašky na pizzu
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Guillin
Guillin
, Strana 2
Cena
23
Kč
7139
Kč
1
23
7139
Na skladě
10
Akce
0
Novinka
2
Tip
1
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
336
položek celkem
Výpis produktů
Eko
Miska hranatá PP 500ml 180/132/30mm 50ks
Skladem u dodavatele
274,36 Kč včetně DPH
226,74 Kč
Měrná cena:
4,53 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-817455530
Eko
Miska hranatá PP 750ml 180/132/46mm 50ks
Skladem u dodavatele
294,93 Kč včetně DPH
243,74 Kč
Měrná cena:
4,87 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-818455530
Tip
Bio/ Eko
Miska Kraft hranatá 1000ml, 50ks
Skladem u dodavatele
361,05 Kč včetně DPH
298,39 Kč
Měrná cena:
5,97 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART1002C
Novinka
Bio/ Eko
Miska Kraft hranatá 800ml, 50ks
Skladem u dodavatele
337,83 Kč včetně DPH
279,20 Kč
Měrná cena:
5,58 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART802C
Eko
Miska kulatá PP 540ml 178mm 50ks
Skladem u dodavatele
373,56 Kč včetně DPH
308,73 Kč
Měrná cena:
6,17 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-8010PETC
Eko
Miska na dezert PET 270ml Ø95mm 50ks
Skladem u dodavatele
230,64 Kč včetně DPH
190,61 Kč
Měrná cena:
3,81 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-7927POPC
Eko
Miska na dezert PET 300ml Ø95mm 50ks
Skladem u dodavatele
260,08 Kč včetně DPH
214,94 Kč
Měrná cena:
4,30 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-7930POPC
Eko
Miska na dezert PET 400ml Ø95mm 50ks
Skladem u dodavatele
328,97 Kč včetně DPH
271,88 Kč
Měrná cena:
5,44 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-7940POPC
Miska na omáčku PAP 30ml 50ks
Skladem u dodavatele
47,37 Kč včetně DPH
39,15 Kč
Měrná cena:
0,78 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART30
Miska na omáčku PAP 60ml 50ks
Skladem u dodavatele
67,07 Kč včetně DPH
55,43 Kč
Měrná cena:
1,11 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART60
Miska na roládu s integrovaným víkem rPET 325/145/85mm 100ks
Skladem u dodavatele
1 975,37 Kč včetně DPH
1 632,54 Kč
Měrná cena:
16,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-4713PETC
Miska na salát O-BOX PP 150ml 100ks
Skladem u dodavatele
155,58 Kč včetně DPH
128,58 Kč
Měrná cena:
1,29 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS150C
Miska na salát O-BOX PP 200ml 100ks
Skladem u dodavatele
155,58 Kč včetně DPH
128,58 Kč
Měrná cena:
1,29 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS200C
Miska na salát O-BOX PP 250ml 100ks
Vyprodáno
173,38 Kč včetně DPH
143,29 Kč
Měrná cena:
1,43 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS250C
Miska na salát O-BOX Tusipack PP 500ml 100ks
Skladem u dodavatele
262,85 Kč včetně DPH
217,23 Kč
Měrná cena:
2,17 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS500C
Eko
Miska na salát papírová 500ml Ø120mm 50ks
Skladem u dodavatele
206,47 Kč včetně DPH
170,64 Kč
Měrná cena:
3,41 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART501C
Eko
Miska na salát papírová 600ml Ø120mm 50ks
Skladem u dodavatele
216,29 Kč včetně DPH
178,75 Kč
Měrná cena:
3,58 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-POTCART601C
Miska na salát papírová 650ml Ø150mm 50ks
Skladem u dodavatele
197,75 Kč včetně DPH
163,43 Kč
Měrná cena:
3,27 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-42750
Eko
Miska na salát PET 1000ml Ø212mm 50ks
Skladem u dodavatele
233,75 Kč včetně DPH
193,18 Kč
Měrná cena:
3,86 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-45197
Eko
Miska na salát PET 2000ml Ø230mm 50ks
Skladem u dodavatele
515,01 Kč včetně DPH
425,63 Kč
Měrná cena:
8,51 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SAL23/2000DC
Eko
Miska na salát PET 2000ml Ø230mm 50ks
Skladem u dodavatele
568,47 Kč včetně DPH
469,81 Kč
Měrná cena:
9,40 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SAL23/2000C
Eko
Miska na salát PET 600ml Ø150mm 50ks
Skladem u dodavatele
236,87 Kč včetně DPH
195,76 Kč
Měrná cena:
3,92 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SAL15/600C
Eko
Miska na salát PET 600ml Ø161mm 50ks
Skladem u dodavatele
151,40 Kč včetně DPH
125,12 Kč
Měrná cena:
2,50 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-45194
Eko
Miska na salát PET 750ml Ø180mm 50ks
Skladem u dodavatele
303,93 Kč včetně DPH
251,18 Kč
Měrná cena:
5,02 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SAL18/750C
Miska na salát PP O-BOX 125ml 100ks
Skladem u dodavatele
148,35 Kč včetně DPH
122,60 Kč
Měrná cena:
1,23 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS125C
Eko
Miska na salát s víčkem PET 370ml 114/114/75mm 30ks
Skladem u dodavatele
292,23 Kč včetně DPH
241,51 Kč
Měrná cena:
8,05 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CARPOT371PN
Eko
Miska na salát s víkem PET 370ml 160/160/30mm 80ks
Skladem u dodavatele
897,17 Kč včetně DPH
741,46 Kč
Měrná cena:
9,27 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CR0370N
Eko
Miska na salát s víkem PP 750ml 229/192/69mm 25ks
Skladem u dodavatele
633,77 Kč včetně DPH
523,78 Kč
Měrná cena:
20,95 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-WOKNP751
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 750ml 190/190/40mm 400ks
Skladem u dodavatele
8 637,94 Kč včetně DPH
7 138,79 Kč
Měrná cena:
17,85 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CRFV750
Bio/ Eko
Miska na SUSHI s víkem PET Guillin 344/344/51mm 25ks
Skladem u dodavatele
1 418,07 Kč včetně DPH
1 171,96 Kč
Měrná cena:
46,88 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-K305PETC
Miska O-BOX na salát PP 400ml 100ks
Skladem u dodavatele
271,72 Kč včetně DPH
224,56 Kč
Měrná cena:
2,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-TUS400C
Miska PP 108/82/29mm 150ml 100ks
Skladem u dodavatele
132,24 Kč včetně DPH
109,29 Kč
Měrná cena:
1,09 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-802410519
Ovládací prvky výpisu
Načíst 32 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 11.
1
2
11
336
položek celkem
Nahoru