Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
722 903 804
info@obalygastro.cz
O nás
Potisk a výroba na míru
Doprava a platba
Kontakt
Přímé náhradní plnění
Slevy pro firemní zákazníky
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zatavování jídel
Zatavovací misky menu
Zatavovací misky hranaté
Zatavovací misky kulaté
Zatavovací kelímky
Zatavovací folie
Zatavovací stroje
Matrice pro zatavovací stroje
Jednorázové nádobí
Slámky
Papírové
,
Bioplastové
,
Bambusové
,
Ostatní
Párátka, špejle, bodce
Dřevěná párátka
,
Špejle
,
Bambusové bodce
,
Plastové a dekorativní bodce
Příbory
Dřevěné
,
Bioplastové, Reusable
,
Bambusové
,
Kapsy na příbory
,
Papírové
Talíře a tácky
Papírové talíře
,
Talíře z cukrové třtiny
,
Talíře z palmových listů
,
Papírové tácky
,
Ostatní
Kelímky a lahve
Papírové kelímky
,
Bioplastové kelímky
,
Plastové kelímky Krystal
,
Plastové kelímky PET
,
Automatové kelímky
,
Víčka a podnosy
,
Kelímky PP
,
Lahve
Fingerfood
Dřevěné lodičky
,
Kelímky a misky
,
Příbory a bodce
,
Talíře a tácky
,
Mininádobí
,
Přepravní krabice a boxy
,
Podstavce a příslušenství
Sushi
Příprava sushi
,
Hůlky
,
Nádobí na sushi
,
Boxy a tácky na sushi
Boxy a krabice
Menuboxy
,
Papírové boxy s oknem
,
Krabice na pizzu
,
Box na Hamburger
,
Dortové krabice
,
Krabice na chlebíčky
Misky a vaničky
Dresinkové misky
,
Polévkové misky
,
Salátové misky
,
Termo misky
,
Misky na zmrzlinu
,
Hliníkové misky
,
Víčka
,
Potravinové obaly
Rychlé občerstvení
Hranolky
,
HotDog, Kebab, Wrap
,
Hamburger a panini
,
Nudle a ostatní
Opakovatelně použitelné nádobí
Kelímky
,
Nerozbitné sklenice
,
Misky
,
Talíře
,
Příbory
,
Kbelíky, vědra
Obaly
Podnosy a tácy
Hliníkové podnosy a mísy
,
Oválné podnosy
,
Papírové podnosy a tácy
,
Dřevěné podnosy a tácy
Fólie
Potravinová fólie
,
Hliníková fólie
,
Zatavovací fólie
,
Smršťovací fólie
,
Fólie PP - celofán
,
Odvinovače folií
Sáčky
Vakuovací sáčky
,
Mikrotenové sáčky a přířezy HDPE
,
Igelitové sáčky LDPE
,
Celofánové sáčky
,
Papírové sáčky
,
Sáčky na drůbež
,
Rychlouzavírací sáčky
,
Sáčky na led
,
Sáčky na tlačenku
,
DOYPACK sáčky
,
Systém pro zavírání sáčků
Tašky
Mikrotenové tašky
,
Papírové tašky
,
Dárkové tašky
,
Igelitové tašky
,
Tašky na víno
,
Bioplastové
Průmyslové obaly
Lepící pásky
,
Stretch fólie
,
Bublinková fólie
,
Překrývací fólie, plachty
,
Provázky, motouzy, gumičky
,
Papírové obaly
,
Pytle
Papír
Pečící papír
,
Nepromastitelný papír
,
Balící papír
,
Pokladní kotoučky
,
Etikety
Odpadkové pytle a sáčky
Sáčky do koše HDPE
,
Pytle LDPE
Cukrářské obaly
Papírové krajky a podložky
,
Cukrářské košíčky
,
Papírové formy na pečení
Sklenice a skleněné dózy
Víčka
,
Plastové dózy
Termoboxy
Drogerie
Čistící prostředky
Mytí nádobí
,
Přípravky do myček
,
kuchyně, koupelny a wc
,
Podlahy a povrchy
,
Okna a skla
,
Rez a vodní kámen
,
Nábytek
,
Odpady
Prací prostředky
Osvěžovače a provonění
FrePro
,
Osvěžovače ve spreji
,
Tuhé osvěžovače
Dezinfekční prostředky
Profesionální čistící prostředky Cleamen
Mýdla a krémy
Mýdla
,
Krémy
,
Solviny
Ostatní produkty
Hygiena, úklid
Hygienické potřeby
Toaletní papíry
,
Ručníky a kuchyňské utěrky
,
Kapesníky a ubrousky
,
Zásobníky a dávkovače
Hygiena Tork
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Průmyslový materiál
,
Dávkovače a zásobníky
,
Doplňky
Hygiena Lucart
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Dávkovače, zásobníky a stojany
,
Doplňky
Ochranné pomůcky
Čepice,zástěry a návleky
,
Respirátory a roušky
,
Pracovní rukavice
,
Ochranné brýle a štíty
,
Jednorázové rukavice
Úklidové pomůcky
Houbičky a drátěnky
,
Utěrky a hadry
,
Mopy a kbelíky
,
Stěrky a oprašovače
,
Smetáky, košťata a kartáče
,
WC sety a zvony
,
Odpadkové koše
Karcher
Home & Garden
Zahradní technika
,
Tlakové myčky
,
Robotické vysavače
,
Podlahové myčky
,
Čističky vzduchu
,
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Víceúčelové vysavače
,
Tepovače
,
Parní čističe
,
Elektrické mopy
,
Mobilní tlakové myčky
,
Čističe teras
,
AKU košťata
,
Čerpadla
,
Zametače
,
Zavlažovací systémy
,
Tlakové myčky se spalovacím motorem
,
Škrabky na led
,
Příslušenství
Professional
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Čističe koberců
,
Vysokotlaké čističe
,
Podlahové mycí stroje/s odsáváním
,
Zametací stroje/s odsáváním
,
Čističky vzduchu
,
Parní čističe/vysavače
,
Profesionální zahradní technika
,
Průmyslové vysavače
,
Čištění suchým ledem
,
Komunální technika
,
Mycí linky
,
Manuální čistění
,
Čištění nádrží
,
Generátory a kalová čerpadla
,
Dávkování, úprava vody
Hotelové dopňky
Recepce & Veřejné prostory
Ostatní
,
Popelníky
,
Přípravek na čištění bot
,
Psací potřeby
,
Stojánky na prospekty
Pokoj
Doplňky pro hosty
,
Konvice & Varné sety
,
Mini bar
,
Odpadkové koše
,
Péče o boty
,
Pokojové vůně/osvěžovače
,
Ramínka
,
Saky na prádlo a další
,
Stojany na kufry
,
Visačky
,
Žehlení
Koupelna
Doplňky do koupelny
,
Froté zboží
,
Hygienické sáčky & zásobníky
,
Kelímky & skleničky
,
Kosmetická zrcadla
,
Kosmetické kapesníčky & zásobníky
,
Odpadkové koše & papírové vložky
,
Vybavení koupelny
,
Vysoušeč vlasů
,
Župany
Pantofle
Otevřená špička
,
Uzavřená špička
Hotelová kosmetika
Argan SPA
,
Dětská kosmetika
,
Cedro
,
Chess
,
Eco *udržitelnost
,
Elegance
,
Evergreen
,
IN THE BOX *tuhá vegan kosmetika
,
Natural
,
Pikenz
,
Sakura
,
Smart
,
Spa Alpin
,
TopLine
,
Twenty four
,
Twenty Four Nature
,
Zen
,
Prezentační stojánky a košíky
,
ME WILD
,
HAY!
,
Nobless
,
Pure
Dávkovače a zásobníky
300ml *SQUEEZ*
,
300ml s pumpičkou
,
330ml *UPSIDE-DOWN*
,
330ml s pumpičkou
,
500ml *UPSIDE-DOWN*
,
500ml s pumpičkou
,
Kanystry a příslušenství
Wellness & Sauna
Doplňky do sauny
,
Vůně do sauny
,
Wellness tašky
,
Župany
Pro děti
Dětská kosmetika
,
Dětské pantofle
,
Zábava pro děti
Nejprodávanější
Právě v akci
Párty
Serpentiny a konfety
Svíčky
Svíčky kónické
,
Svíčky válcové
,
Svíčky čajové
,
Svíčky pro venkovní použití
,
Dortové a party svíčky
Girlandy
Nafukovací balónky a příslušenství
Plesové a karnevalové doplňky
Velikonoce
HoReKa
Stolování
Košíky a stojany na příbory
,
Paletky, stojánky a podnosy
,
Ubrusy, ubrousky a doplňky
,
Doplňky
,
Talíře a tácy
Pizzerie a kebab
Přenosné tašky na pizzu
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Toppapír
Toppapír
, Strana 11
Cena
6
Kč
12540
Kč
1
6
12540
Na skladě
39
Akce
0
Novinka
6
Tip
4
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
697
položek celkem
Výpis produktů
Eko
Igelitová taška LDPE 44/50cm 25ks
Vyprodáno
94,73 Kč včetně DPH
78,29 Kč
Měrná cena:
3,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-LDPE-NSW6
Eko
Igelitová taška LDPE 44/50cm 25ks
Vyprodáno
94,73 Kč včetně DPH
78,29 Kč
Měrná cena:
3,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-LDPE-NSW7
Eko
Igelitová taška LDPE 44/50cm 25ks
Vyprodáno
94,73 Kč včetně DPH
78,29 Kč
Měrná cena:
3,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-LDPE-NSW5
Eko
Igelitová taška LDPE 50/50cm 25ks
Vyprodáno
91,22 Kč včetně DPH
75,39 Kč
Měrná cena:
3,02 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-LDPE-B50
Eko
Kapsa na příbor 200/85mm 520ks
Vyprodáno
2 611,64 Kč včetně DPH
2 158,38 Kč
Měrná cena:
4,15 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-85207
Eko
Kapsa na příbor 200/85mm 520ks
Vyprodáno
2 794,50 Kč včetně DPH
2 309,50 Kč
Měrná cena:
4,44 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-85206
Eko
Kapsa na příbor 380/320mm 50ks
Vyprodáno
78,36 Kč včetně DPH
64,76 Kč
Měrná cena:
1,30 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-AKU5737P
Eko
Kapsa na příbor 380/320mm 50ks
Vyprodáno
85,76 Kč včetně DPH
70,88 Kč
Měrná cena:
1,42 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SPP000101
Eko
Kapsa na příbor 380/320mm 50ks
Vyprodáno
93,24 Kč včetně DPH
77,06 Kč
Měrná cena:
1,54 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SPP000458
Eko
Kapsa na příbor 380/320mm 50ks
Vyprodáno
95,94 Kč včetně DPH
79,29 Kč
Měrná cena:
1,59 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SPP000103
Eko
Kapsa na příbor 400/400mm 25ks
Vyprodáno
85,56 Kč včetně DPH
70,71 Kč
Měrná cena:
2,83 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000900
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/390mm 50ks
Vyprodáno
371,09 Kč včetně DPH
306,69 Kč
Měrná cena:
6,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000458
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
91,29 Kč včetně DPH
75,45 Kč
Měrná cena:
3,02 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000400
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
153,61 Kč včetně DPH
126,95 Kč
Měrná cena:
5,08 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP001200
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
147,21 Kč včetně DPH
121,66 Kč
Měrná cena:
4,87 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP001100
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
153,61 Kč včetně DPH
126,95 Kč
Měrná cena:
5,08 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000600
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
132,46 Kč včetně DPH
109,47 Kč
Měrná cena:
4,38 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000700
Eko
Kapsa na příbor Airlaid 400/400mm 25ks
Vyprodáno
152,33 Kč včetně DPH
125,89 Kč
Měrná cena:
5,04 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ADP000800
Bio/ Eko
Kartonová krabice kraft 400/160/320mm 1ks
Vyprodáno
26,55 Kč včetně DPH
21,94 Kč
Měrná cena:
21,94 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-21521
Eko
Kartonová krabice skládací - dno 200/200/90mm 100ks
Vyprodáno
774,45 Kč včetně DPH
640,04 Kč
Měrná cena:
6,40 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-41423
Eko
Kartonová krabice skládací 230/155/45mm 100ks
Vyprodáno
501,52 Kč včetně DPH
414,48 Kč
Měrná cena:
4,14 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-PUD IIIA
Eko
Kartonová podložka na palačinky 100/420mm 250ks
Vyprodáno
430,18 Kč včetně DPH
355,52 Kč
Měrná cena:
1,42 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-22519
Bio/ Eko
Kartonový box bílý 1500ml 215/160/65mm 50ks
Vyprodáno
973 Kč včetně DPH
804,13 Kč
Měrná cena:
16,08 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-210BIO3
Eko
Kartonový box na dezerty 165/110/80mm 50ks
Vyprodáno
440,21 Kč včetně DPH
363,81 Kč
Měrná cena:
7,28 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-P9786
Eko
907,70 Kč
–74 %
Kartonový box na dezerty 165/110/80mm 50ks
Vyprodáno
276,44 Kč včetně DPH
228,46 Kč
Měrná cena:
4,57 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-999936
Eko
Kartonový box na dezerty 180/180/90mm 50ks
Vyprodáno
691,12 Kč včetně DPH
571,17 Kč
Měrná cena:
11,42 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-P9787
Eko
Kartonový box na dezerty 280/280/130mm 50ks
Vyprodáno
1 391,25 Kč včetně DPH
1 149,79 Kč
Měrná cena:
23 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-P9603
Eko
Kartonový box na dezerty s oknem 220/220/110mm 50ks
Vyprodáno
572,67 Kč včetně DPH
473,28 Kč
Měrná cena:
9,47 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-ORN22X22O
Bio/ Eko
Kartonový box na kebab kraft 500ml Ø95mm 50ks
Vyprodáno
186,49 Kč včetně DPH
154,12 Kč
Měrná cena:
3,08 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-99703
Bio/ Eko
Kartonový box s potiskem 205/107/78mm 50ks
Vyprodáno
583,11 Kč včetně DPH
481,91 Kč
Měrná cena:
9,64 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-DFC04320
Bio/ Eko
Kartonový cateringový box kraft 1000ml 215/160/50mm 25ks
Vyprodáno
487,30 Kč včetně DPH
402,73 Kč
Měrná cena:
16,11 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-210BIO2K
Bio/ Eko
Kartonový kornout na hranolky kraft Ø215mm 50ks
Vyprodáno
242,88 Kč včetně DPH
200,73 Kč
Měrná cena:
4,01 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-86780
Ovládací prvky výpisu
Načíst 32 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 11 z 22.
1
11
22
697
položek celkem
Nahoru