Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
722 903 804
info@obalygastro.cz
O nás
Potisk a výroba na míru
Doprava a platba
Kontakt
Přímé náhradní plnění
Slevy pro firemní zákazníky
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zatavování jídel
Zatavovací misky menu
Zatavovací misky hranaté
Zatavovací misky kulaté
Zatavovací kelímky
Zatavovací folie
Zatavovací stroje
Matrice pro zatavovací stroje
Jednorázové nádobí
Slámky
Papírové
,
Bioplastové
,
Bambusové
,
Ostatní
Párátka, špejle, bodce
Dřevěná párátka
,
Špejle
,
Bambusové bodce
,
Plastové a dekorativní bodce
Příbory
Dřevěné
,
Bioplastové, Reusable
,
Bambusové
,
Kapsy na příbory
,
Papírové
Talíře a tácky
Papírové talíře
,
Talíře z cukrové třtiny
,
Talíře z palmových listů
,
Papírové tácky
,
Ostatní
Kelímky a lahve
Papírové kelímky
,
Bioplastové kelímky
,
Plastové kelímky Krystal
,
Plastové kelímky PET
,
Automatové kelímky
,
Víčka a podnosy
,
Kelímky PP
,
Lahve
Fingerfood
Dřevěné lodičky
,
Kelímky a misky
,
Příbory a bodce
,
Talíře a tácky
,
Mininádobí
,
Přepravní krabice a boxy
,
Podstavce a příslušenství
Sushi
Příprava sushi
,
Hůlky
,
Nádobí na sushi
,
Boxy a tácky na sushi
Boxy a krabice
Menuboxy
,
Papírové boxy s oknem
,
Krabice na pizzu
,
Box na Hamburger
,
Dortové krabice
,
Krabice na chlebíčky
Misky a vaničky
Dresinkové misky
,
Polévkové misky
,
Salátové misky
,
Termo misky
,
Misky na zmrzlinu
,
Hliníkové misky
,
Víčka
,
Potravinové obaly
Rychlé občerstvení
Hranolky
,
HotDog, Kebab, Wrap
,
Hamburger a panini
,
Nudle a ostatní
Opakovatelně použitelné nádobí
Kelímky
,
Nerozbitné sklenice
,
Misky
,
Talíře
,
Příbory
,
Kbelíky, vědra
Obaly
Podnosy a tácy
Hliníkové podnosy a mísy
,
Oválné podnosy
,
Papírové podnosy a tácy
,
Dřevěné podnosy a tácy
Fólie
Potravinová fólie
,
Hliníková fólie
,
Zatavovací fólie
,
Smršťovací fólie
,
Fólie PP - celofán
,
Odvinovače folií
Sáčky
Vakuovací sáčky
,
Mikrotenové sáčky a přířezy HDPE
,
Igelitové sáčky LDPE
,
Celofánové sáčky
,
Papírové sáčky
,
Sáčky na drůbež
,
Rychlouzavírací sáčky
,
Sáčky na led
,
Sáčky na tlačenku
,
DOYPACK sáčky
,
Systém pro zavírání sáčků
Tašky
Mikrotenové tašky
,
Papírové tašky
,
Dárkové tašky
,
Igelitové tašky
,
Tašky na víno
,
Bioplastové
Průmyslové obaly
Lepící pásky
,
Stretch fólie
,
Bublinková fólie
,
Překrývací fólie, plachty
,
Provázky, motouzy, gumičky
,
Papírové obaly
,
Pytle
Papír
Pečící papír
,
Nepromastitelný papír
,
Balící papír
,
Pokladní kotoučky
,
Etikety
Odpadkové pytle a sáčky
Sáčky do koše HDPE
,
Pytle LDPE
Cukrářské obaly
Papírové krajky a podložky
,
Cukrářské košíčky
,
Papírové formy na pečení
Sklenice a skleněné dózy
Víčka
,
Plastové dózy
Termoboxy
Drogerie
Čistící prostředky
Mytí nádobí
,
Přípravky do myček
,
kuchyně, koupelny a wc
,
Podlahy a povrchy
,
Okna a skla
,
Rez a vodní kámen
,
Nábytek
,
Odpady
Prací prostředky
Osvěžovače a provonění
FrePro
,
Osvěžovače ve spreji
,
Tuhé osvěžovače
Dezinfekční prostředky
Profesionální čistící prostředky Cleamen
Mýdla a krémy
Mýdla
,
Krémy
,
Solviny
Ostatní produkty
Hygiena, úklid
Hygienické potřeby
Toaletní papíry
,
Ručníky a kuchyňské utěrky
,
Kapesníky a ubrousky
,
Zásobníky a dávkovače
Hygiena Tork
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Průmyslový materiál
,
Dávkovače a zásobníky
,
Doplňky
Hygiena Lucart
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Dávkovače, zásobníky a stojany
,
Doplňky
Ochranné pomůcky
Čepice,zástěry a návleky
,
Respirátory a roušky
,
Pracovní rukavice
,
Ochranné brýle a štíty
,
Jednorázové rukavice
Úklidové pomůcky
Houbičky a drátěnky
,
Utěrky a hadry
,
Mopy a kbelíky
,
Stěrky a oprašovače
,
Smetáky, košťata a kartáče
,
WC sety a zvony
,
Odpadkové koše
Karcher
Home & Garden
Zahradní technika
,
Tlakové myčky
,
Robotické vysavače
,
Podlahové myčky
,
Čističky vzduchu
,
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Víceúčelové vysavače
,
Tepovače
,
Parní čističe
,
Elektrické mopy
,
Mobilní tlakové myčky
,
Čističe teras
,
AKU košťata
,
Čerpadla
,
Zametače
,
Zavlažovací systémy
,
Tlakové myčky se spalovacím motorem
,
Škrabky na led
,
Příslušenství
Professional
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Čističe koberců
,
Vysokotlaké čističe
,
Podlahové mycí stroje/s odsáváním
,
Zametací stroje/s odsáváním
,
Čističky vzduchu
,
Parní čističe/vysavače
,
Profesionální zahradní technika
,
Průmyslové vysavače
,
Čištění suchým ledem
,
Komunální technika
,
Mycí linky
,
Manuální čistění
,
Čištění nádrží
,
Generátory a kalová čerpadla
,
Dávkování, úprava vody
Hotelové dopňky
Recepce & Veřejné prostory
Ostatní
,
Popelníky
,
Přípravek na čištění bot
,
Psací potřeby
,
Stojánky na prospekty
Pokoj
Doplňky pro hosty
,
Konvice & Varné sety
,
Mini bar
,
Odpadkové koše
,
Péče o boty
,
Pokojové vůně/osvěžovače
,
Ramínka
,
Saky na prádlo a další
,
Stojany na kufry
,
Visačky
,
Žehlení
Koupelna
Doplňky do koupelny
,
Froté zboží
,
Hygienické sáčky & zásobníky
,
Kelímky & skleničky
,
Kosmetická zrcadla
,
Kosmetické kapesníčky & zásobníky
,
Odpadkové koše & papírové vložky
,
Vybavení koupelny
,
Vysoušeč vlasů
,
Župany
Pantofle
Otevřená špička
,
Uzavřená špička
Hotelová kosmetika
Argan SPA
,
Dětská kosmetika
,
Cedro
,
Chess
,
Eco *udržitelnost
,
Elegance
,
Evergreen
,
IN THE BOX *tuhá vegan kosmetika
,
Natural
,
Pikenz
,
Sakura
,
Smart
,
Spa Alpin
,
TopLine
,
Twenty four
,
Twenty Four Nature
,
Zen
,
Prezentační stojánky a košíky
,
ME WILD
,
HAY!
,
Nobless
,
Pure
Dávkovače a zásobníky
300ml *SQUEEZ*
,
300ml s pumpičkou
,
330ml *UPSIDE-DOWN*
,
330ml s pumpičkou
,
500ml *UPSIDE-DOWN*
,
500ml s pumpičkou
,
Kanystry a příslušenství
Wellness & Sauna
Doplňky do sauny
,
Vůně do sauny
,
Wellness tašky
,
Župany
Pro děti
Dětská kosmetika
,
Dětské pantofle
,
Zábava pro děti
Nejprodávanější
Právě v akci
Párty
Serpentiny a konfety
Svíčky
Svíčky kónické
,
Svíčky válcové
,
Svíčky čajové
,
Svíčky pro venkovní použití
,
Dortové a party svíčky
Girlandy
Nafukovací balónky a příslušenství
Plesové a karnevalové doplňky
Velikonoce
HoReKa
Stolování
Košíky a stojany na příbory
,
Paletky, stojánky a podnosy
,
Ubrusy, ubrousky a doplňky
,
Doplňky
,
Talíře a tácy
Pizzerie a kebab
Přenosné tašky na pizzu
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Toppapír
Toppapír
, Strana 13
Cena
6
Kč
12540
Kč
1
6
12540
Na skladě
39
Akce
0
Novinka
6
Tip
4
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
697
položek celkem
Výpis produktů
Eko
Košíček na muffiny TULIPÁN 150/150/45mm 120ks
Vyprodáno
474,44 Kč včetně DPH
392,10 Kč
Měrná cena:
3,27 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-210CPST3N
Eko
Košíček na muffiny TULIPÁN 175/175/60mm 120ks
Vyprodáno
260,60 Kč včetně DPH
215,37 Kč
Měrná cena:
1,79 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-210CPST4J
Eko
401,95 Kč
–2 %
Košíček papírový oválný 105/40/25mm 1000ks
Vyprodáno
474,17 Kč včetně DPH
391,88 Kč
Měrná cena:
0,39 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-1BC2001PV0500.
Eko
Krabička na dezerty s integrovaným víčkem OPS 245/75/75mm 360ks
Vyprodáno
3 303,22 Kč včetně DPH
2 729,93 Kč
Měrná cena:
7,58 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-X7524
Eko
Krabička na dezerty s integrovaným víčkem PET 220/235/60mm 220ks
Vyprodáno
3 290,56 Kč včetně DPH
2 719,47 Kč
Měrná cena:
12,36 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SL50/04/220
Eko
Krabička na dezerty s integrovaným víčkem PET 229/136/75mm 50ks
Vyprodáno
321,10 Kč včetně DPH
265,37 Kč
Měrná cena:
5,31 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-2035PETC
Eko
Krabička na dezerty s víkem PET 145/136/75mm 320ks
Vyprodáno
3 124,28 Kč včetně DPH
2 582,05 Kč
Měrná cena:
8,07 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-BL1210/01/320
Eko
LDPE malířská fólie 4/5m 1ks
Vyprodáno
89,81 Kč včetně DPH
74,22 Kč
Měrná cena:
74,22 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-FOL000003
Eko
Lžička do kávy PS černá 50ks
Vyprodáno
27,83 Kč včetně DPH
23 Kč
Měrná cena:
0,46 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-622522160
Eko
Malířská fólie HDPE 4/5m 1ks
Vyprodáno
20,28 Kč včetně DPH
16,76 Kč
Měrná cena:
16,76 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-FOL-MALHD4/5
Eko
Malířská fólie LDPE 4/5m 1ks
Vyprodáno
56,33 Kč včetně DPH
46,55 Kč
Měrná cena:
46,55 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-FOL-MAL 4/5
Eko
393,71 Kč
–5 %
Menu miska 1D 255/185/55mm 50ks
Vyprodáno
448,70 Kč včetně DPH
370,83 Kč
Měrná cena:
7,42 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-82540
Eko
323,56 Kč
–3 %
Menu miska 2D PP 240/205/40mm 50ks
Vyprodáno
378,97 Kč včetně DPH
313,20 Kč
Měrná cena:
6,26 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V413
Eko
389,65 Kč
–5 %
Menu miska 2D PP 255/185/55mm 50ks
Vyprodáno
444,06 Kč včetně DPH
366,99 Kč
Měrná cena:
7,34 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-82541
Eko
Menu miska 2D PS 170/95m 250ks
Vyprodáno
433,68 Kč včetně DPH
358,41 Kč
Měrná cena:
1,43 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-829.223
Eko
323,56 Kč
–30 %
Menu miska 3D 890ml 240/205/40mm 50ks
Vyprodáno
273,74 Kč včetně DPH
226,23 Kč
Měrná cena:
4,52 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V414
Eko
273,56 Kč
–17 %
Menu miska snack PP 3D 680ml 50ks
Vyprodáno
273,74 Kč včetně DPH
226,23 Kč
Měrná cena:
4,52 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V411
Eko
Mikrotenová taška HDPE 16/33cm 200ks
Vyprodáno
43,52 Kč včetně DPH
35,97 Kč
Měrná cena:
0,18 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-18/32M
Eko
35,75 Kč
–27 %
Mikrotenová taška v roli HDPE 43/22cm 1ks
Vyprodáno
31,40 Kč včetně DPH
25,95 Kč
Měrná cena:
25,95 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-130507
Eko
Miska kulatá OPS 150ml 101/87/32mm 50ks
Vyprodáno
116,96 Kč včetně DPH
96,66 Kč
Měrná cena:
1,93 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-9197C
Eko
Miska kulatá OPS 250ml Ø135mm 100ks
Vyprodáno
224,02 Kč včetně DPH
185,14 Kč
Měrná cena:
1,85 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SL805P/12/1200
Eko
Miska na dezert PET 200ml Ø76mm 50ks
Vyprodáno
100,99 Kč včetně DPH
83,46 Kč
Měrná cena:
1,67 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-7620POPC
Eko
Miska na dezerty PS 220ml Ø95mm 25ks
Vyprodáno
117,90 Kč včetně DPH
97,44 Kč
Měrná cena:
3,90 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-133017
Eko
Miska na salát papírová 650ml Ø150mm 50ks
Vyprodáno
288,62 Kč včetně DPH
238,53 Kč
Měrná cena:
4,77 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-37669
Eko
Miska na salát s víkem PP 900ml 243/204/73mm 15ks
Vyprodáno
397,76 Kč včetně DPH
328,73 Kč
Měrná cena:
21,92 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-WOKNP901
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 710ml 180/180cm 50ks
Vyprodáno
269,29 Kč včetně DPH
222,55 Kč
Měrná cena:
4,45 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-M18710
Eko
Miska na zmrzlinu papírová 200ml Ø90mm 25ks
Vyprodáno
158,59 Kč včetně DPH
131,07 Kč
Měrná cena:
5,24 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-DFC06600
Eko
138,09 Kč
–1 %
Miska na zmrzlinu papírová 270ml Ø95mm 50ks
Vyprodáno
164,05 Kč včetně DPH
135,58 Kč
Měrná cena:
2,71 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-210POC270N
Eko
Miska PC bílá 420ml Ø135mm 12ks
Vyprodáno
1 644,44 Kč včetně DPH
1 359,04 Kč
Měrná cena:
113,25 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-268047
Eko
Miska s integrovaným víčkem PET 165ml Ø101mm 400ks
Vyprodáno
1 616,48 Kč včetně DPH
1 335,93 Kč
Měrná cena:
3,34 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-G600415
Eko
Miska s integrovaným víčkem PET 30ml 65/50/25mm 100ks
Vyprodáno
122,62 Kč včetně DPH
101,34 Kč
Měrná cena:
1,01 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V211
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem RPET 1000ml160/155/112mm 50ks
Vyprodáno
627,64 Kč včetně DPH
518,71 Kč
Měrná cena:
10,37 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SD1000
Ovládací prvky výpisu
Načíst 32 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 13 z 22.
1
13
22
697
položek celkem
Nahoru