Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
722 903 804
info@obalygastro.cz
O nás
Potisk a výroba na míru
Doprava a platba
Kontakt
Přímé náhradní plnění
Slevy pro firemní zákazníky
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zatavování jídel
Zatavovací misky menu
Zatavovací misky hranaté
Zatavovací misky kulaté
Zatavovací kelímky
Zatavovací folie
Zatavovací stroje
Matrice pro zatavovací stroje
Jednorázové nádobí
Slámky
Papírové
,
Bioplastové
,
Bambusové
,
Ostatní
Párátka, špejle, bodce
Dřevěná párátka
,
Špejle
,
Bambusové bodce
,
Plastové a dekorativní bodce
Příbory
Dřevěné
,
Bioplastové, Reusable
,
Bambusové
,
Kapsy na příbory
,
Papírové
Talíře a tácky
Papírové talíře
,
Talíře z cukrové třtiny
,
Talíře z palmových listů
,
Papírové tácky
,
Ostatní
Kelímky a lahve
Papírové kelímky
,
Bioplastové kelímky
,
Plastové kelímky Krystal
,
Plastové kelímky PET
,
Automatové kelímky
,
Víčka a podnosy
,
Kelímky PP
,
Lahve
Fingerfood
Dřevěné lodičky
,
Kelímky a misky
,
Příbory a bodce
,
Talíře a tácky
,
Mininádobí
,
Přepravní krabice a boxy
,
Podstavce a příslušenství
Sushi
Příprava sushi
,
Hůlky
,
Nádobí na sushi
,
Boxy a tácky na sushi
Boxy a krabice
Menuboxy
,
Papírové boxy s oknem
,
Krabice na pizzu
,
Box na Hamburger
,
Dortové krabice
,
Krabice na chlebíčky
Misky a vaničky
Dresinkové misky
,
Polévkové misky
,
Salátové misky
,
Termo misky
,
Misky na zmrzlinu
,
Hliníkové misky
,
Víčka
,
Potravinové obaly
Rychlé občerstvení
Hranolky
,
HotDog, Kebab, Wrap
,
Hamburger a panini
,
Nudle a ostatní
Opakovatelně použitelné nádobí
Kelímky
,
Nerozbitné sklenice
,
Misky
,
Talíře
,
Příbory
,
Kbelíky, vědra
Obaly
Podnosy a tácy
Hliníkové podnosy a mísy
,
Oválné podnosy
,
Papírové podnosy a tácy
,
Dřevěné podnosy a tácy
Fólie
Potravinová fólie
,
Hliníková fólie
,
Zatavovací fólie
,
Smršťovací fólie
,
Fólie PP - celofán
,
Odvinovače folií
Sáčky
Vakuovací sáčky
,
Mikrotenové sáčky a přířezy HDPE
,
Igelitové sáčky LDPE
,
Celofánové sáčky
,
Papírové sáčky
,
Sáčky na drůbež
,
Rychlouzavírací sáčky
,
Sáčky na led
,
Sáčky na tlačenku
,
DOYPACK sáčky
,
Systém pro zavírání sáčků
Tašky
Mikrotenové tašky
,
Papírové tašky
,
Dárkové tašky
,
Igelitové tašky
,
Tašky na víno
,
Bioplastové
Průmyslové obaly
Lepící pásky
,
Stretch fólie
,
Bublinková fólie
,
Překrývací fólie, plachty
,
Provázky, motouzy, gumičky
,
Papírové obaly
,
Pytle
Papír
Pečící papír
,
Nepromastitelný papír
,
Balící papír
,
Pokladní kotoučky
,
Etikety
Odpadkové pytle a sáčky
Sáčky do koše HDPE
,
Pytle LDPE
Cukrářské obaly
Papírové krajky a podložky
,
Cukrářské košíčky
,
Papírové formy na pečení
Sklenice a skleněné dózy
Víčka
,
Plastové dózy
Termoboxy
Drogerie
Čistící prostředky
Mytí nádobí
,
Přípravky do myček
,
kuchyně, koupelny a wc
,
Podlahy a povrchy
,
Okna a skla
,
Rez a vodní kámen
,
Nábytek
,
Odpady
Prací prostředky
Osvěžovače a provonění
FrePro
,
Osvěžovače ve spreji
,
Tuhé osvěžovače
Dezinfekční prostředky
Profesionální čistící prostředky Cleamen
Mýdla a krémy
Mýdla
,
Krémy
,
Solviny
Ostatní produkty
Hygiena, úklid
Hygienické potřeby
Toaletní papíry
,
Ručníky a kuchyňské utěrky
,
Kapesníky a ubrousky
,
Zásobníky a dávkovače
Hygiena Tork
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Průmyslový materiál
,
Dávkovače a zásobníky
,
Doplňky
Hygiena Lucart
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Dávkovače, zásobníky a stojany
,
Doplňky
Ochranné pomůcky
Čepice,zástěry a návleky
,
Respirátory a roušky
,
Pracovní rukavice
,
Ochranné brýle a štíty
,
Jednorázové rukavice
Úklidové pomůcky
Houbičky a drátěnky
,
Utěrky a hadry
,
Mopy a kbelíky
,
Stěrky a oprašovače
,
Smetáky, košťata a kartáče
,
WC sety a zvony
,
Odpadkové koše
Karcher
Home & Garden
Zahradní technika
,
Tlakové myčky
,
Robotické vysavače
,
Podlahové myčky
,
Čističky vzduchu
,
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Víceúčelové vysavače
,
Tepovače
,
Parní čističe
,
Elektrické mopy
,
Mobilní tlakové myčky
,
Čističe teras
,
AKU košťata
,
Čerpadla
,
Zametače
,
Zavlažovací systémy
,
Tlakové myčky se spalovacím motorem
,
Škrabky na led
,
Příslušenství
Professional
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Čističe koberců
,
Vysokotlaké čističe
,
Podlahové mycí stroje/s odsáváním
,
Zametací stroje/s odsáváním
,
Čističky vzduchu
,
Parní čističe/vysavače
,
Profesionální zahradní technika
,
Průmyslové vysavače
,
Čištění suchým ledem
,
Komunální technika
,
Mycí linky
,
Manuální čistění
,
Čištění nádrží
,
Generátory a kalová čerpadla
,
Dávkování, úprava vody
Hotelové dopňky
Recepce & Veřejné prostory
Ostatní
,
Popelníky
,
Přípravek na čištění bot
,
Psací potřeby
,
Stojánky na prospekty
Pokoj
Doplňky pro hosty
,
Konvice & Varné sety
,
Mini bar
,
Odpadkové koše
,
Péče o boty
,
Pokojové vůně/osvěžovače
,
Ramínka
,
Saky na prádlo a další
,
Stojany na kufry
,
Visačky
,
Žehlení
Koupelna
Doplňky do koupelny
,
Froté zboží
,
Hygienické sáčky & zásobníky
,
Kelímky & skleničky
,
Kosmetická zrcadla
,
Kosmetické kapesníčky & zásobníky
,
Odpadkové koše & papírové vložky
,
Vybavení koupelny
,
Vysoušeč vlasů
,
Župany
Pantofle
Otevřená špička
,
Uzavřená špička
Hotelová kosmetika
Argan SPA
,
Dětská kosmetika
,
Cedro
,
Chess
,
Eco *udržitelnost
,
Elegance
,
Evergreen
,
IN THE BOX *tuhá vegan kosmetika
,
Natural
,
Pikenz
,
Sakura
,
Smart
,
Spa Alpin
,
TopLine
,
Twenty four
,
Twenty Four Nature
,
Zen
,
Prezentační stojánky a košíky
,
ME WILD
,
HAY!
,
Nobless
,
Pure
Dávkovače a zásobníky
300ml *SQUEEZ*
,
300ml s pumpičkou
,
330ml *UPSIDE-DOWN*
,
330ml s pumpičkou
,
500ml *UPSIDE-DOWN*
,
500ml s pumpičkou
,
Kanystry a příslušenství
Wellness & Sauna
Doplňky do sauny
,
Vůně do sauny
,
Wellness tašky
,
Župany
Pro děti
Dětská kosmetika
,
Dětské pantofle
,
Zábava pro děti
Nejprodávanější
Právě v akci
Párty
Serpentiny a konfety
Svíčky
Svíčky kónické
,
Svíčky válcové
,
Svíčky čajové
,
Svíčky pro venkovní použití
,
Dortové a party svíčky
Girlandy
Nafukovací balónky a příslušenství
Plesové a karnevalové doplňky
Velikonoce
HoReKa
Stolování
Košíky a stojany na příbory
,
Paletky, stojánky a podnosy
,
Ubrusy, ubrousky a doplňky
,
Doplňky
,
Talíře a tácy
Pizzerie a kebab
Přenosné tašky na pizzu
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Vegware
Vegware
Cena
72
Kč
10903
Kč
1
72
10903
Na skladě
2
Akce
0
Novinka
0
Tip
0
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
101
položek celkem
Výpis produktů
Bio/ Eko
Box na hamburger z cukrové třtiny Vegware 172/160/83mm 50ks
Skladem
315,24 Kč včetně DPH
260,53 Kč
Měrná cena:
5,21 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VW-BP7
Bio/ Eko
Menubox 3D cukrová třtina 195/180/40mm 50ks
Skladem
328,31 Kč včetně DPH
271,33 Kč
Měrná cena:
5,43 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GBCC
Bio/ Eko
Cukr bílý porcovaný Vegware 1000ks
Skladem u dodavatele
1 151,74 Kč včetně DPH
951,85 Kč
Měrná cena:
0,95 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VSUGW
Bio/ Eko
Dresinková miska PLA 120ml Ø70mm 100ks
Skladem u dodavatele
240,52 Kč včetně DPH
198,78 Kč
Měrná cena:
1,99 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF7054
Bio/ Eko
Dresinková miska PLA 15ml Ø45mm 100ks
Skladem u dodavatele
98,30 Kč včetně DPH
81,24 Kč
Měrná cena:
0,81 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWPP0.5
Bio/ Eko
Dresinková miska PLA 30ml Ø45mm 100ks
Skladem u dodavatele
122,62 Kč včetně DPH
101,34 Kč
Měrná cena:
1,01 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWPP1
Bio/ Eko
Dresinková miska PLA 60ml Ø70mm 100ks
Skladem u dodavatele
242,47 Kč včetně DPH
200,39 Kč
Měrná cena:
2 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF7057
Bio/ Eko
Dresinková miska PLA 90ml Ø70mm 100ks
Skladem u dodavatele
201,31 Kč včetně DPH
166,37 Kč
Měrná cena:
1,66 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF7056
Bio/ Eko
Miska na salát 3D z cukrové třtiny 190/130/35mm 50ks
Skladem u dodavatele
283,97 Kč včetně DPH
234,69 Kč
Měrná cena:
4,69 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V3-GBCC
Bio/ Eko
Miska na salát papírová Ø185mm 1000ml 50k
Skladem u dodavatele
736,38 Kč včetně DPH
608,58 Kč
Měrná cena:
12,17 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-RSC-32
Bio/ Eko
Miska na salát PLA 1000ml Ø185mm 75ks
Skladem u dodavatele
1 326,63 Kč včetně DPH
1 096,39 Kč
Měrná cena:
14,62 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-RB-32
Eko
Miska na salát PLA 340ml Ø118mm 50ks
Skladem u dodavatele
413,60 Kč včetně DPH
341,82 Kč
Měrná cena:
6,84 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF-DC-12
Bio/ Eko
Miska na salát PLA 700ml Ø185mm 75ks
Skladem u dodavatele
1 137,99 Kč včetně DPH
940,49 Kč
Měrná cena:
12,54 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-RB-24
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 1000ml 195/180/65mm 50ks
Skladem u dodavatele
386,66 Kč včetně DPH
319,55 Kč
Měrná cena:
6,39 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GB32
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 650ml 195/180/43mm 50ks
Skladem u dodavatele
257,97 Kč včetně DPH
213,20 Kč
Měrná cena:
4,26 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GB22
Bio/ Eko
Miska na SUSHI s víkem PLA Vegware 182/138/40mm 100ks
Skladem u dodavatele
1 541,89 Kč včetně DPH
1 274,29 Kč
Měrná cena:
12,74 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VSU-02
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem 250ml 105/122/50mm 50ks
Skladem u dodavatele
564,92 Kč včetně DPH
466,88 Kč
Měrná cena:
9,34 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VHD-08
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem 350ml 124/142/55mm 50ks
Skladem u dodavatele
719,27 Kč včetně DPH
594,44 Kč
Měrná cena:
11,89 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VHD-12
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem 700ml 147/165/65mm 50ks
Skladem u dodavatele
1 069,62 Kč včetně DPH
883,98 Kč
Měrná cena:
17,68 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VHD-24
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem PLA 480ml 123/135/65mm 50ks
Skladem u dodavatele
682,49 Kč včetně DPH
564,04 Kč
Měrná cena:
11,28 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VHD-16
Bio/ Eko
Miska s integrovaným víčkem PLA 950ml 160/185/65mm 50ks
Skladem u dodavatele
1 167,17 Kč včetně DPH
964,60 Kč
Měrná cena:
19,29 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VHD-32
Bio/ Eko
Miska z cukrové třtiny 2D Vegware 1000ml 250/180/40mm 50ks
Skladem u dodavatele
380,59 Kč včetně DPH
314,54 Kč
Měrná cena:
6,29 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V5-GBCC
Bio/ Eko
Papírová taška bílá s potiskem GreenTree Vegware 220/110/250mm 25ks
Skladem u dodavatele
2 333,93 Kč včetně DPH
1 928,87 Kč
Měrná cena:
77,15 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-W8.5CARRW-GT
Bio/ Eko
Papírová vložka do krabice Vegware 155/305/78mm 50ks
Skladem u dodavatele
1 395,96 Kč včetně DPH
1 153,69 Kč
Měrná cena:
23,07 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWHALFIN
Bio/ Eko
Papírové víčko s PLA oknem Vegware 271/200mm 600ks
Skladem u dodavatele
8 359,01 Kč včetně DPH
6 908,27 Kč
Měrná cena:
11,51 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V5-GLW
Bio/ Eko
Papírové víko s PLA oknem Vegware 217/205mm 600ks
Skladem u dodavatele
13 192,40 Kč včetně DPH
10 902,81 Kč
Měrná cena:
18,17 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GLW
Bio/ Eko
Papírový box na sendvič s PLA oknem Vegware 125/70/125mm 500ks
Skladem u dodavatele
3 872,46 Kč včetně DPH
3 200,38 Kč
Měrná cena:
6,40 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWST65
Bio/ Eko
Papírový box na sendviče s PLA oknem Vegware 125/80/125mm 500ks
Skladem u dodavatele
4 432,65 Kč včetně DPH
3 663,35 Kč
Měrná cena:
7,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWST75
Bio/ Eko
Papírový box na tortily s PLA oknem Vegware 95/50/135mm 500ks
Skladem u dodavatele
4 154,47 Kč včetně DPH
3 433,45 Kč
Měrná cena:
6,87 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWWTT
Bio/ Eko
Papírový cateringový box s PLA oknem Vegware 310/225/82mm 50ks
Skladem u dodavatele
4 508,39 Kč včetně DPH
3 725,94 Kč
Měrná cena:
74,52 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWPLATS
Bio/ Eko
Papírový sáček bílý Vegware 150/65/250mm 500ks
Skladem u dodavatele
2 221,96 Kč včetně DPH
1 836,33 Kč
Měrná cena:
3,67 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VGLW6
Bio/ Eko
Papírový sáček s PLA oknem Vegware 152/76/223mm 250ks
Skladem u dodavatele
2 924,18 Kč včetně DPH
2 416,68 Kč
Měrná cena:
9,67 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VBLOOM2
Ovládací prvky výpisu
Načíst 32 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 4.
1
4
101
položek celkem
Nahoru