Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací
zde
.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
nebo
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
722 903 804
info@obalygastro.cz
O nás
Potisk a výroba na míru
Doprava a platba
Kontakt
Přímé náhradní plnění
Slevy pro firemní zákazníky
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Zatavování jídel
Zatavovací misky menu
Zatavovací misky hranaté
Zatavovací misky kulaté
Zatavovací kelímky
Zatavovací folie
Zatavovací stroje
Matrice pro zatavovací stroje
Jednorázové nádobí
Slámky
Papírové
,
Bioplastové
,
Bambusové
,
Ostatní
Párátka, špejle, bodce
Dřevěná párátka
,
Špejle
,
Bambusové bodce
,
Plastové a dekorativní bodce
Příbory
Dřevěné
,
Bioplastové, Reusable
,
Bambusové
,
Kapsy na příbory
,
Papírové
Talíře a tácky
Papírové talíře
,
Talíře z cukrové třtiny
,
Talíře z palmových listů
,
Papírové tácky
,
Ostatní
Kelímky a lahve
Papírové kelímky
,
Bioplastové kelímky
,
Plastové kelímky Krystal
,
Plastové kelímky PET
,
Automatové kelímky
,
Víčka a podnosy
,
Kelímky PP
,
Lahve
Fingerfood
Dřevěné lodičky
,
Kelímky a misky
,
Příbory a bodce
,
Talíře a tácky
,
Mininádobí
,
Přepravní krabice a boxy
,
Podstavce a příslušenství
Sushi
Příprava sushi
,
Hůlky
,
Nádobí na sushi
,
Boxy a tácky na sushi
Boxy a krabice
Menuboxy
,
Papírové boxy s oknem
,
Krabice na pizzu
,
Box na Hamburger
,
Dortové krabice
,
Krabice na chlebíčky
Misky a vaničky
Dresinkové misky
,
Polévkové misky
,
Salátové misky
,
Termo misky
,
Misky na zmrzlinu
,
Hliníkové misky
,
Víčka
,
Potravinové obaly
Rychlé občerstvení
Hranolky
,
HotDog, Kebab, Wrap
,
Hamburger a panini
,
Nudle a ostatní
Opakovatelně použitelné nádobí
Kelímky
,
Nerozbitné sklenice
,
Misky
,
Talíře
,
Příbory
,
Kbelíky, vědra
Obaly
Podnosy a tácy
Hliníkové podnosy a mísy
,
Oválné podnosy
,
Papírové podnosy a tácy
,
Dřevěné podnosy a tácy
Fólie
Potravinová fólie
,
Hliníková fólie
,
Zatavovací fólie
,
Smršťovací fólie
,
Fólie PP - celofán
,
Odvinovače folií
Sáčky
Vakuovací sáčky
,
Mikrotenové sáčky a přířezy HDPE
,
Igelitové sáčky LDPE
,
Celofánové sáčky
,
Papírové sáčky
,
Sáčky na drůbež
,
Rychlouzavírací sáčky
,
Sáčky na led
,
Sáčky na tlačenku
,
DOYPACK sáčky
,
Systém pro zavírání sáčků
Tašky
Mikrotenové tašky
,
Papírové tašky
,
Dárkové tašky
,
Igelitové tašky
,
Tašky na víno
,
Bioplastové
Průmyslové obaly
Lepící pásky
,
Stretch fólie
,
Bublinková fólie
,
Překrývací fólie, plachty
,
Provázky, motouzy, gumičky
,
Papírové obaly
,
Pytle
Papír
Pečící papír
,
Nepromastitelný papír
,
Balící papír
,
Pokladní kotoučky
,
Etikety
Odpadkové pytle a sáčky
Sáčky do koše HDPE
,
Pytle LDPE
Cukrářské obaly
Papírové krajky a podložky
,
Cukrářské košíčky
,
Papírové formy na pečení
Sklenice a skleněné dózy
Víčka
,
Plastové dózy
Termoboxy
Drogerie
Čistící prostředky
Mytí nádobí
,
Přípravky do myček
,
kuchyně, koupelny a wc
,
Podlahy a povrchy
,
Okna a skla
,
Rez a vodní kámen
,
Nábytek
,
Odpady
Prací prostředky
Osvěžovače a provonění
FrePro
,
Osvěžovače ve spreji
,
Tuhé osvěžovače
Dezinfekční prostředky
Profesionální čistící prostředky Cleamen
Mýdla a krémy
Mýdla
,
Krémy
,
Solviny
Ostatní produkty
Hygiena, úklid
Hygienické potřeby
Toaletní papíry
,
Ručníky a kuchyňské utěrky
,
Kapesníky a ubrousky
,
Zásobníky a dávkovače
Hygiena Tork
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Průmyslový materiál
,
Dávkovače a zásobníky
,
Doplňky
Hygiena Lucart
Tekuté náplně
,
Toaletní papíry
,
Papírové ručníky
,
Ubrousky
,
Dávkovače, zásobníky a stojany
,
Doplňky
Ochranné pomůcky
Čepice,zástěry a návleky
,
Respirátory a roušky
,
Pracovní rukavice
,
Ochranné brýle a štíty
,
Jednorázové rukavice
Úklidové pomůcky
Houbičky a drátěnky
,
Utěrky a hadry
,
Mopy a kbelíky
,
Stěrky a oprašovače
,
Smetáky, košťata a kartáče
,
WC sety a zvony
,
Odpadkové koše
Karcher
Home & Garden
Zahradní technika
,
Tlakové myčky
,
Robotické vysavače
,
Podlahové myčky
,
Čističky vzduchu
,
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Víceúčelové vysavače
,
Tepovače
,
Parní čističe
,
Elektrické mopy
,
Mobilní tlakové myčky
,
Čističe teras
,
AKU košťata
,
Čerpadla
,
Zametače
,
Zavlažovací systémy
,
Tlakové myčky se spalovacím motorem
,
Škrabky na led
,
Příslušenství
Professional
Vysavače na okna
,
Vysavače
,
Čističe koberců
,
Vysokotlaké čističe
,
Podlahové mycí stroje/s odsáváním
,
Zametací stroje/s odsáváním
,
Čističky vzduchu
,
Parní čističe/vysavače
,
Profesionální zahradní technika
,
Průmyslové vysavače
,
Čištění suchým ledem
,
Komunální technika
,
Mycí linky
,
Manuální čistění
,
Čištění nádrží
,
Generátory a kalová čerpadla
,
Dávkování, úprava vody
Hotelové dopňky
Recepce & Veřejné prostory
Ostatní
,
Popelníky
,
Přípravek na čištění bot
,
Psací potřeby
,
Stojánky na prospekty
Pokoj
Doplňky pro hosty
,
Konvice & Varné sety
,
Mini bar
,
Odpadkové koše
,
Péče o boty
,
Pokojové vůně/osvěžovače
,
Ramínka
,
Saky na prádlo a další
,
Stojany na kufry
,
Visačky
,
Žehlení
Koupelna
Doplňky do koupelny
,
Froté zboží
,
Hygienické sáčky & zásobníky
,
Kelímky & skleničky
,
Kosmetická zrcadla
,
Kosmetické kapesníčky & zásobníky
,
Odpadkové koše & papírové vložky
,
Vybavení koupelny
,
Vysoušeč vlasů
,
Župany
Pantofle
Otevřená špička
,
Uzavřená špička
Hotelová kosmetika
Argan SPA
,
Dětská kosmetika
,
Cedro
,
Chess
,
Eco *udržitelnost
,
Elegance
,
Evergreen
,
IN THE BOX *tuhá vegan kosmetika
,
Natural
,
Pikenz
,
Sakura
,
Smart
,
Spa Alpin
,
TopLine
,
Twenty four
,
Twenty Four Nature
,
Zen
,
Prezentační stojánky a košíky
,
ME WILD
,
HAY!
,
Nobless
,
Pure
Dávkovače a zásobníky
300ml *SQUEEZ*
,
300ml s pumpičkou
,
330ml *UPSIDE-DOWN*
,
330ml s pumpičkou
,
500ml *UPSIDE-DOWN*
,
500ml s pumpičkou
,
Kanystry a příslušenství
Wellness & Sauna
Doplňky do sauny
,
Vůně do sauny
,
Wellness tašky
,
Župany
Pro děti
Dětská kosmetika
,
Dětské pantofle
,
Zábava pro děti
Nejprodávanější
Právě v akci
Párty
Serpentiny a konfety
Svíčky
Svíčky kónické
,
Svíčky válcové
,
Svíčky čajové
,
Svíčky pro venkovní použití
,
Dortové a party svíčky
Girlandy
Nafukovací balónky a příslušenství
Plesové a karnevalové doplňky
Velikonoce
HoReKa
Stolování
Košíky a stojany na příbory
,
Paletky, stojánky a podnosy
,
Ubrusy, ubrousky a doplňky
,
Doplňky
,
Talíře a tácy
Pizzerie a kebab
Přenosné tašky na pizzu
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Vegware
Vegware
, Strana 2
Cena
72
Kč
10903
Kč
1
72
10903
Na skladě
2
Akce
0
Novinka
0
Tip
0
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
101
položek celkem
Výpis produktů
Bio/ Eko
Polévková miska papírová 350ml Ø115mm 25ks
Skladem u dodavatele
125,45 Kč včetně DPH
103,68 Kč
Měrná cena:
4,15 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-SC-12
Bio/ Eko
Polévková miska PLA 250ml Ø96mm 50ks
Skladem u dodavatele
271,11 Kč včetně DPH
224,06 Kč
Měrná cena:
4,48 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-BEL-08
Bio/ Eko
Polévková miska PLA 300ml Ø96mm 50ks
Skladem u dodavatele
294,49 Kč včetně DPH
243,38 Kč
Měrná cena:
4,87 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-BEL-10
Bio/ Eko
Polévková miska PLA 375ml Ø96mm 50ks
Skladem u dodavatele
333,22 Kč včetně DPH
275,39 Kč
Měrná cena:
5,51 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-BEL-12
Bio/ Eko
Polévková miska PLA 455ml Ø118mm 50ks
Skladem u dodavatele
481,51 Kč včetně DPH
397,94 Kč
Měrná cena:
7,96 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF-DC-16
Bio/ Eko
Polévková miska PLA 500ml Ø96mm 50ks
Skladem u dodavatele
433,01 Kč včetně DPH
357,86 Kč
Měrná cena:
7,16 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-BEL-16
Bio/ Eko
Potravinový papír kraft 380/275mm 500ks
Skladem u dodavatele
1 378,52 Kč včetně DPH
1 139,27 Kč
Měrná cena:
2,28 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VGKSH4
Pytle na odpadky BIOBAGS 80l 1role
Skladem u dodavatele
459,88 Kč včetně DPH
380,07 Kč
Měrná cena:
19 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VBL-80
Bio/ Eko
Salátová miska PLA Ø118mm 227ml 50ks
Skladem u dodavatele
322,65 Kč včetně DPH
266,65 Kč
Měrná cena:
5,33 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF-DC-08
Bio/ Eko
Sladidlo Stévie porcované Vegware 106/15/2mm 1000ks
Skladem u dodavatele
1 710,06 Kč včetně DPH
1 413,27 Kč
Měrná cena:
1,41 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VSTEV
Bio/ Eko
Talíř z cukrové třtiny bílý hranatý Vegware 260/130mm 50ks
Skladem u dodavatele
182,04 Kč včetně DPH
150,45 Kč
Měrná cena:
3,01 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWRP-10
Bio/ Eko
Třtinový cukr porcovaný Vegware 1000ks
Skladem u dodavatele
1 362,54 Kč včetně DPH
1 126,07 Kč
Měrná cena:
1,13 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VSUGB
Bio/ Eko
Víčko hranaté PLA Vegware 199/185/25mm 50ks
Skladem u dodavatele
521,53 Kč včetně DPH
431,02 Kč
Měrná cena:
8,62 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GLC
Bio/ Eko
Víčko hranaté PLA Vegware 253/195/25mm 50ks
Skladem u dodavatele
679,11 Kč včetně DPH
561,25 Kč
Měrná cena:
11,23 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V5-GLC
Bio/ Eko
Víčko kulaté papírové Vegware Ø185mm 50ks
Skladem u dodavatele
665,98 Kč včetně DPH
550,40 Kč
Měrná cena:
11,01 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VLID185P
Bio/ Eko
Víčko na misku z cukrové třtiny Vegware 212/150/22mm 50ks
Skladem u dodavatele
177,25 Kč včetně DPH
146,49 Kč
Měrná cena:
2,93 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V3-GLB
Bio/ Eko
Víčko na salátovou misku PLA Vegware Ø185mm 75ks
Skladem u dodavatele
776,07 Kč včetně DPH
641,38 Kč
Měrná cena:
8,55 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VL185F
Bio/ Eko
Víčko ploché C-PLA Vegware Ø115cm 50ks
Skladem u dodavatele
288,43 Kč včetně DPH
238,37 Kč
Měrná cena:
4,77 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VLID115S
Bio/ Eko
Víčko ploché C-PLA Vegware Ø90cm 50ks
Skladem u dodavatele
208,45 Kč včetně DPH
172,27 Kč
Měrná cena:
3,45 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VLID90S
Bio/ Eko
Víčko ploché PLA Vegware 195/133/25mm 50ks
Skladem u dodavatele
491,49 Kč včetně DPH
406,19 Kč
Měrná cena:
8,12 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V3-GLC
Bio/ Eko
Víčko ploché PLA Vegware Ø115mm 50ks
Skladem u dodavatele
249,28 Kč včetně DPH
206,02 Kč
Měrná cena:
4,12 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V115F
Bio/ Eko
Víčko ploché PLA Vegware Ø118mm 50ks
Skladem u dodavatele
223,95 Kč včetně DPH
185,08 Kč
Měrná cena:
3,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VDC-120H
Bio/ Eko
Víčko ploché PLA Vegware Ø48mm 100ks
Skladem u dodavatele
96,15 Kč včetně DPH
79,46 Kč
Měrná cena:
0,79 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VWPL1
Bio/ Eko
Víčko ploché PLA Vegware Ø73mm 100ks
Skladem u dodavatele
205,22 Kč včetně DPH
169,60 Kč
Měrná cena:
1,70 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-CF736
Bio/ Eko
Víčko vypouklé bez otvoru PLA Vegware Ø90mm 50ks
Skladem u dodavatele
150,91 Kč včetně DPH
124,72 Kč
Měrná cena:
2,49 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VL90D
Bio/ Eko
Víčko z cukrové třtiny Vegware 225/210/22mm 50ks
Skladem u dodavatele
290,92 Kč včetně DPH
240,43 Kč
Měrná cena:
4,81 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V4-GLB
Bio/ Eko
Kelímek PLA Vegware 200ml Ø96mm 50ks
Vyprodáno
270,57 Kč včetně DPH
223,61 Kč
Měrná cena:
4,47 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-R320CE-GT-GR
Bio/ Eko
Kelímek PLA Vegware 300ml Ø96mm 50ks
Vyprodáno
313,89 Kč včetně DPH
259,41 Kč
Měrná cena:
5,19 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-R360CE-GT-GR
Bio/ Eko
Kelímek PLA Vegware 400ml Ø96mm 50ks
Vyprodáno
381,86 Kč včetně DPH
315,59 Kč
Měrná cena:
6,31 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-R500CE-GT-GR
Bio/ Eko
MENUBOX z cukrové třtiny 1D Vegware 310/145/60mm 125ks
Vyprodáno
1 265,60 Kč včetně DPH
1 045,95 Kč
Měrná cena:
8,37 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-VB12
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 1200ml 250/180/43mm 50ks
Vyprodáno
359,90 Kč včetně DPH
297,44 Kč
Měrná cena:
5,95 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V5-GB42
Bio/ Eko
Miska na salát z cukrové třtiny 1800ml 250/180/65mm 50ks
Vyprodáno
427,08 Kč včetně DPH
352,96 Kč
Měrná cena:
7,06 Kč / 1 ks
Do košíku
Kód:
BS-V5-GB60
Ovládací prvky výpisu
Načíst 32 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 4.
1
2
4
101
položek celkem
Nahoru